kapat ikonu

Bayram Sonrası Uzun Kuyruklar Dikkat Çekti

Bayram tatilinin bitmesi ile birlikte geri dönüşler tamamlandı. Bunun üzerine fatura merkezlerinde büyük kuyruklar dikkat çekti.

Bayram tatilinin bitmesi ile birlikte geri dönüşler tamamlandı. Bunun üzerine fatura merkezlerinde büyük kuyruklar dikkat çekti.

Kurban Bayramının yaz tatiline gelmesi ile birlikte uzun bir tatil dönemine girildi. Hükümet tarafından verilen karar sonrasında bayram tatili 9 güne kadar çıkarıldı. Bunun ardından bayram tatilinin sona ermesi yolların birden büyük bir yoğunluk içerisine girmesi dikkat çekmişti.

Bayram tatilinden dönen vatandaşlar işlerine dönmeye başladılar. Bunun üzerine mesai fatura ödeme noktalarında daha yoğun bir şekilde başladı. Özellikle haftanın ilk gününde vatandaşlar uzun süredir evde olmadıkları için biriken faturalarını ödemek için ödeme noktalarına koştukları öğrenildi.

Evde elektriklerinin ve sularının kesilmesini istemeyen vatandaşların veznelerde uzun kuyruklar oluşturdukları görüldü. Ödeme kuyruklarının dükkanlardan taşıp cadde ve sokaklara taşması büyük dikkat çekti. Vatandaşlar faturalarını ödemek için uzun süre beklediler. Bu süreçte vatandaşların sıcak havada uzun süre beklemekten şikayetçi oldukları için veznelerin artırılmasını istedikleri öğrenildi. Bunun üzerine uzun kuyruklar dikkat çekti.

arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol