kapat ikonu

Bankalardan Hoşgeldin Faizi İmkanı

Bankalar kampanyalar dahilinde verdikleri hoşgeldin faizi ile birlikte son derece dikkat çekiyor. Bankaların verdikleri faiz oranları çalışma prensiplerine göre değişiklik gösteriyor.

  • Kredi
  • 12 Kasım 2018 15:20
Bankalar kampanyalar dahilinde verdikleri hoşgeldin faizi ile birlikte son derece dikkat çekiyor. Bankaların verdikleri faiz oranları çalışma prensiplerine göre değişiklik gösteriyor.
 
Bankalar müşteri portföyünü genişletmek amacıyla çeşitli kampanyalar düzenliyorlar. Her yıl özellikle yeni bir başlangıç yapan bankalar kampanyaları ile daha çok müşteriyi kendilerine çekmek istiyorlar. Bu süreçte hoşgeldin faizi sunan bankalar her yıl başında kampanyalarını tüketicilere ulaştırıyorlar.
 
Nakit parasını maddi anlamda değerlendirmek isteyen vatandaşlar bankalara faize yatırmak istiyorlar. Para bu anlamda bankada değerlenirken aynı zamanda tüketicilerin paralarını güvende tutmaları sağlanıyor.
 
En Yüksek Faiz Oranını Veren Bankalar
 
Nakit paranın durduğu yerde değerlenmesini isteyen ve yatırımlarını güvence altına almak isteyen vatandaşlar için bankalar faiz seçeneğini sunuyorlar. Faiz seçeneği ile birlikte pek çok tüketicinin seçim şansı bulunmaktadır. Mevduat hesaplarını değerlendirmek isteyen vatandaşlar bu anlamda yüksek faizli bankalarla birlikte paralarını değerlendirebilirler. Bankalar ilk kez gelecek müşterilerine daha güncel faizlerden daha yüksek kar edebilmek amacıyla hizmet veriyorlar. Hoşgeldin faizi veren bankaları araştırarak en yüksek seçeneklerden yararlanmaları sağlanabilir. 2018 yılına bakıldığı zaman ING turuncu hesap, Akbank, Garanti hesabı ve Odeabank Oksijen hesabı ile paranızı en doğru şekilde değerlendirebilirsiniz. Bankalarla bu konuda bireysel araştırma yapabilirsiniz. Yapılan görüşmelerde en yüksek faizi seçen vatandaşlar bu anlamda paralarını doğru şekilde değerlendirebilirler.
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol