kapat ikonu

Babacan Premium ve Babacan Port Royal'de 0 faiz kampanyası

Lüksü uygun fiyatlarla alıcısıyla buluşturan Babacan Holding'in prestijli projeleri Babacan Port Royal ve Babacan Premium'da yüzde 0 faiz imkanıyla 84 ay vadelendirme kampanyası başlatıldı.

  • Emlak
  • 24 Ocak 2018 14:05

Güvenilir ve lüks projeleri ulaşılabilir fiyatlarla sunan Babacan Holding Babacan Port Royal ve Babacan Premium projelerinde faizleri sıfırladı.

 

Konutta yeni seferberlik kampanyası kapsamında Babacan Holding tarafından Babacan Premium ve Babacan Port Royal projelerinde mart ayının sonuna kadar yüzde 10 peşin ve 84 ay yüzde 0 faizle taksitlendirme imkanı sağlanıyor.

Yeni yıla yeni kampanyalarla giriş yapan sektörün öncü isimlerinden Babacan Holding prestijli projeleri Babacan Premium ve Babacan Port Royal’de yüzde 10 peşin, 84 ay yüzde 0 faizle ev sahibi olma fırsatı tanıyor.

İstanbul’un popüler lokasyonunda inşa edilen ‘Babacan Port Royal’ ve Beylikdüzü E5 üzerinde inşa edilen ‘Babacan Premium’da geçerli olacak kampanyayla müşterilerinin beklentilerine cevap vermeye çalıştıklarını belirten Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, “Konut sahibi olmayı kolaylaştırmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yükselen faizler karşısında müşterilerimizin yükünü azaltmak, bütçelerini rahatlatmak için elimizi taşın altına sokup bir feda kampanyası başlattık ve faizleri sıfırladık. Yeşilköy Atatürk Havalimanı’nın tam karşısında yer alan ‘Babacan Port Royal’ ve Beylikdüzü E5 üzerinde inşa edilen ‘Babacan Premium’ projelerimizdeki fiyat avantajına sıfır faiz avantajını da ekledik” şeklinde konuştu.

 

Babacan Premium’da fiyatlar 269 bin TL’den başlıyor

Eşsiz konumu ve 269 bin TL’den başlayan fiyatlarıyla tatil köyü konforunda yaşam fırsatı sunan ‘Babacan Premium’ Beylikdüzü E5 üzerinde inşa edildi. 2018 Haziran ayında teslimine başlanması beklenen proje, 1009 konuttan oluşan ve 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri ile residence, tower,terrace ve homeofficeden oluşuyor.

 

Babacan Port Royal’de fiyatlar 279 bin TL’den başlıyor
 

Fark edilen modern mimari tarzıyla dünyaca ünlü Portekizli Addon Grup tarafından tasarlanan ‘Babacan Port Royal’ toplam 5 blokta 814 daire ve 37 adet ticari üniteden oluşuyor. Projede alan büyüklükleri 37 ile 212 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. 279 bin TL’den başlayan fiyatlarla şehrin merkezinde yaklaşık 10 futbol sahası büyüklüğünde yeşil alana komşu konumlanan projede yürüyüş, dinlenme ve eğlenme alanları ile süs havuzları da yer alıyor.

arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol