kapat ikonu

Babacan Holding 'ödeme planını kendin oluştur' kampanyasıyla herkesi ev sahibi olacak

Babacan Holding tarafından Babacan Port Royal projesinde geçerli olmak üzere geliştirilen 'ödeme planını kendin oluştur' kampanyası sayesinde herkes kendi bütçesine uygun şekilde ev sahibi olabilecek.

  • Emlak
  • 04 Aralık 2017 16:48
Güvenilir ve kaliteli konutun sektördeki başarılı temsilcilerinden Babacan Holding, Yeşilköy Havalimanı karşısında yükselen projesi ‘Babacan Port Royal’de kişiye özel ödeme planı fırsatını hayata geçirdi. Teslimlerin Eylül 2019’da gerçekleşeceği projede, daire fiyatları 279 bin liradan başlıyor.
 
Babacan Holding, bölgesinin prestij sembolü olan projesi ‘Babacan Port Royal’den konut sahibi olmak isteyenlere özel olarak ‘Ödeme planını kendin oluştur’ kampanyası başlattı. Müşterinin beklentilerine göre hazırlanan ödeme planları ile ev sahibi olmak isteyenler, gönül rahatlığı ile ödeme planlarına kendileri karar vermenin rahatlığını yaşıyorlar.
 
İstanbul’un en çok değerlenen bölgesinde yükselen ‘Babacan Port Royal’ projesi arazisinin 2013 yılında Özelleştirme İdare Başkanlığı’ndan TL ile alındığını, bu nedenle de lokasyondaki diğer projelere kıyasla yüzde 30 daha ekonomik fiyatlarla satışa sunulduğunu vurgulayan Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, “Konut sahibi olmayı kolaylaştırmak için çalışmaya devam ediyoruz" dedi
 
Her bütçeye özel ödeme planı sunuluyor
 
Babacan, “Merkezi lokasyonu ile bölgedeki rakiplerine göre fark yaratan değerli bir arazi üzerinde Yeşilköy Atatürk Havalimanı’nın tam karşısında, E-5 karayolu yakınında konumlanan ‘Babacan Port Royal’ projemizde çok özel bir kampanyaya daha imza atıyoruz. 16.500 metrekarelik arsa üzerinde inşa edilen projemiz, fiyat avantajıyla bölgenin en karlı projesi olarak yatırımcıların dikkatini çekiyor. Daire fiyatlarının 279 bin liradan başladığı projemizden konut sahibi olmak isteyenlere ‘Ödeme planını kendin oluştur’ kampanyasını başlattık. Bu kampanyamızın ana amacı ev sahibi olmak isteyenlere ödeme rahatlığı sağlamaktır. Bu sayede ister peşin ister taksitli, özel olarak oluşturulan ödeme planları ile lokasyonun en lüks, en kaliteli ve en ulaşılabilir projesinde yer almak artık daha kolay olacak. Yatırım ve oturum amaçlı konut almak isteyenler bu özel fırsatı kaçırmamalı” dedi.
 
 
10 futbol sahası büyüklüğünde yeşil alana komşu
 
Mimari tasarımı dünyaca ünlü Portekizli Addon Grup imzası taşıyan proje toplam 5 blokta 814 daire ve 37 adet ticari üniteden meydana geliyor. Projede alan büyüklükleri 37 ile 212 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor.
 
Şehrin merkezinde yaklaşık 10 futbol sahası büyüklüğünde kamuya ait yeşil parka komşu projede ayrıca geniş yürüyüş, dinlenme, eğlenme alanları ve süs havuzları mevcut.
 
Teslimlerin Eylül 2019’da gerçekleştirilmesi planlanan ‘Babacan Port Royal’in bin metrekarelik kapalı alanı, geniş sosyal donatı alanları için ayrıldı. Projede fitness, sauna, kapalı yüzme havuzu, hamam, masaj odası, play station odası, sinema odası, dinlenme odası, oyun odası bulunuyor.
 
Ayrıca metroya sıfır konumuyla da yatırımcıların dikkatini çekmeyi başaran ‘Babacan Port Royal’,
E-5’e 1 dakika ve İDO’ya 10 dakika mesafede konumlanıyor. CNR Fuar Merkezi, Dünya Ticaret Merkezi, Bakırköy deniz otobüsü, Ataköy Marina, İSTOÇ, Masko, Kuyumcukent, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi ve Atatürk Olimpiyat Stadı gibi alanlara yakın mesafede yer alıyor.
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol