kapat ikonu

Avrasya Tüneli'nden geçiş ücretleri internetten

ATAŞ tarafından yapılan açıklanmaya göre, Avrasya Tüneli geçiş ücretleri artık internet üzerinden de ödenebiliyor.

İstanbul trafiğini rahatlamakj için hayata geçirilen Avrasya Tüneli'nden gçiş ücretleri artık internet üzeinden de ödenebiliyor.
 

ATAŞ duyurdu

 
Avrasya Tüneli İşletme İnşaat ve Yatırım A.Ş. (ATAŞ), Avrasya Tüneli’nin geçiş ücretinin artık internet üzerinden de ödenmeye başladığını açıkladı.
 
 

Olası aksiliklerde ödemeler internetten yapılabilecek

Açıklamaya göre sürücüler, HGS ve OGS hesaplarında yeterli bakiye olmaması, herhangi bir otomatik ödeme sistemine dahil olmamaları veya ihlalli geçiş yapmaları halinde geçiş ücretini internet üzerinden ödeyebilecek.
 

 

Bilgisayar, tablet ve cep telefonlarından anında ücretler ödenebilecek

 
Açıklamada "Otoyol sektöründe yeni hayata geçirilen bir uygulama ile Avrasya Tüneli’nin geçiş ücreti ödeme işlemleri, artık avrasyatuneli.com adresinden yapılabiliyor.
 
Milliyet'te yer alan habere göre uygulama ile birlikte HGS ve OGS hesaplarında yeterli bakiye olmayan, herhangi bir otomatik ödeme sistemine dâhil olmayan ve ihlalli geçiş yapan sürücüler; plaka, kimlik veya vergi numaralarıyla geçiş ücretlerini öğrenebilecek.
 
Sürücüler banka ve yetkili kurumlara gitmeden geçiş ücretini web sitesi üzerinden kredi kartı ile güvenli şekilde hızlı ve kolayca ödeyebilecek.
 
Bilgisayarlardan erişilebildiği gibi cep telefonu, tablet ve mobil cihazlar üzerinden de erişim sağlanabilen sistem ile sürücüler, geçiş bilgilerini öğrenerek, cezai işlem uygulamasını da engelleyebilecek" ifadelerine yer verildi.
Kaynak: Milliyet
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol