kapat ikonu

ATV "İkisini de Sevdim" Dizisini Yayından Kaldırdı

Daha yayınlanalı 2 bölüm geçmişti ki ATV büyük umutlarla çekilmiş ikisini de sevdim dizisini yayından kaldırdı. 3. bölümde yayın hayatı biten dizi büyük üzüntü yarattı. Dizi neden bu kadar kısa sürede ekrandan alındı? İşte detaylar...

Daha yayınlanalı 2 bölüm geçmişti ki ATV büyük umutlarla çekilmiş ikisini de sevdim dizisini yayından kaldırdı. 3. bölümde yayın hayatı biten dizi büyük üzüntü yarattı. Dizi neden bu kadar kısa sürede ekrandan alındı? İşte detaylar...

İkisini de Sevdim Dizisi Neden Bitti?

ATV canlı yayın akışıile izleyebileceğiniz ekranların yeni dizisi "İkisini de Sevdim"11 Mayıs perşembe günü 3. bölüm bitiminde final yapıyor. Başrollerinde Türkiye eski güzeli Amine GÜLŞE ve Burkan Serkan ŞENALP, Hande KAPTAN, Erhan YAZICIOĞLU, Oktay GÜRSOY, Mehmet MEHMEDOF gibi başarılı isimlerin rol aldığı dizinin yapımcısı Türker İNANOĞLU sessizliğini korurken izleyen seyirci şaşkın.

Dizinin konusu entrikalarla dolu bir yaşam kesitini içeriyordu; gazetecilik mesleğinde yükselmek isteyen genç gazeteci Suna, nişanlısı para hırsı ile dolu Hasan, ailenin şımarık kızı Ezra, Ferhat ve Karacabey'lerin legal işler yapmaya çalışan dürüst oğlu Murat arasında kesişen yollar ilginç gelişmelere gebeydi. Murat Suna ve Hasan arasındaki bağ aşk üçgeni ve entrikayı peşinde sürükleyecekti.

Reytingler İkisini De Sevdim'i Bitirdi

Muharrem Buhara ve Özlem Atasoy gibi tecrübeli kalemlerin senaryosunu yazdığı İkisini de Sevdim dizisinin, yayınlanan ilk bölümü reyting savaşına kötü başladı. İkinci bölüm de beklenen çıkışı yapamayınca, ne yazık ki başarılı dizilere ev sahipliği yapmış ATV canlı izle kanalı diziyi yayından kaldırma kararı aldı.

Suna Yıldırım adlı genç gazetecinin nikâh masasında yaşadığı skandalihanet ve ardından yaşanan gizli oyunların gölgesindeki intikam planını anlatan dizi, ne yazık ki yeterince izlenme sayısını aşamadı. İkinci bölümünde de beklenen olmadı hatta tekrar bölümleri de ilgi görmedi ve hafta başı itibariyle dizinin bitirilmesine karar verildi.Çok erken biten dizi açıkça reyting kurbanı oldu.

Dizileri Online Seyredin, Reytinglere Katkıda Bulunun

Bir dizinin çekimi bilenler bilir ki hiç kolay değildir. Set işçisinden makyözüne figüranından senaristine kadar bir dolu insanın alın teri ve emeği vardır. Büyük umutlarla başlanılan emek harcanılan bir işin çöpe atılması kadar üzücü bir şey yoktur. İkisini de Sevdim dizisi gibi birçok dizi daha izleme fırsatı bulamayan pek çok kişi olmasına rağmen yayından kaldırılabiliyor. Oysa belki de çok başarılı olabilecekti...

Dizileri takip etmek için aslında sadece TV ekranına bağlı değiliz. İnternet sayesinde canlı olarak her diziyi ve de diğer TV programlarını izlemek mümkün.Online TV keyfi ile her yer TV karşısında imiş gibi yakın ve rahat olabilir. Hemen herkesin evinde bir masa üstü, dizüstü veya cebinde akıllı bir telefonu var; ister iş çıkışı bir otobüste olun, isterseniz evde kendi odanızda HDkalitesinde ve kesintisiz canlı yayınlara bağlanabilirsiniz. Atv linkinden her zaman her yer de TV izleyebilirsiniz. Ayrıca, bunun içinharika bir özgürlük duygusundan başka hiç bir sınır ve ücret de yok.

arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol