kapat ikonu

Atatürk Havalimanı'nda Unutulan Araçlar Alınıyor

Atatürk Havalimanı otoparkında unutulan araçların büyük bir kısmı sahipleri tarafından alınırken henüz alınmayan araçların olduğu tespit edildi.

Atatürk Havalimanı'nın kapatılmasının ardından otoparkta park edilmiş halde pek çok aracın olduğu tespit edildi. Araç sahiplerine uzun bir süredir ulaşılamadığı öğrenildi. Otoparka bırakılan araçların sahiplerine ulaşmak için çeşitli araştırmalar yapıldı. Yapılan araştırmaların ardından toplam 59 aracın sahipsiz bir şekilde bırakıldığı tespit edildi. Yapılan araştırmaların sonuç verilmesinin ardından 57 araç sahibinin araçlarını otoparktan aldıkları ortaya çıktı. Ancak hala iki aracın sahiplerine ulaşılamadığı ve otoparkta park halinde bulunduğu tespit edildi.
 
Ücretini Ödeyip Aldılar
 
Geçtiğimiz hafta büyük göç adı altında Atatürk Havalima'nından İstanbul Havalimanı'na taşınma işlemleri gerçekleştirildi. İki gün süren taşınma işlemlerinin ardından Atatürk Havalimanı tüm uçuşlara kapatıldı. Artık tüm uçuşlar açılan yeni havalimanı üzerinden gerçekleştirilmeye başlandı. Ancak taşınma işlemleri sırasında havalimanının otoparkında bulunan lüks araçlar dikkat çekti. Uzun süredir otoparkta park halinde oldukları ve sahiplerinden ses çıkmadığı tespit edildi. Konu hakkında araç sahipleri ile irtibata geçildi. Otoparka gelen araç sahipleri ise araçlarını alabilmek için otopark ücretlerini ödedikleri ve sonrasında teslim aldıkları ifade edildi.
 
Şimdiye kadar iki aracın sahibine ulaşılamadı. Bu süre daha beklenmesine karar verilirken iki aracın sahibinin çıkmaması halinde önümüzdeki hafta araçların Yediemin otoparkına çekileceği ifade edildi.
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol