kapat ikonu

Aramamotoru.com 13 Mayıs'ta faaliyete geçiyor

Aramamotoru.com 13 Mayıs tarihinde kullanıma sunulacak.

Dijital dünya ve pazarlama piyasasında, kurum ve kişilerin çeşitli hedefleri bulunuyor. Bu kişiler ve kuruluşlar hedefleri doğrultusunda, ciddi emekler harcayarak çalışmalarını sürdürüyorlar. Günümüzde her şeyin kolaylaştırıldığı bir ortamda zaman problemi söz konusu olabiliyor. Öyle ki iş hayatı ve sosyal hayat ile süreli iç içe bir dönemde yaşıyoruz. Bu noktada 24 saat sonunda illaki arkada yetişmeyi bekleyen illaki bazı işler bırakılabiliyor. Sosyalleşmelerin yanı sıra, kariyer odaklı çalışmalar, iş ve müşteri memnuniyeti gibi gelişmeler için de oldukça yoğun çabalar sarf ediliyor.
 
 
Günümüzde hızlı bir şekilde gerçekleşen bilgi akışı ve zaman yönetimi noktasında arama motorlarına katkı sağlayabilmek adına düzenlenecek olan Aramamotoru.com etkinliği kapsamında bulunan sektördeki tecrübeli isimler bilgi ve birikimlerini tüm katılımcılar ile paylaşacaklar. İnternet kullanımının artması ve mobil internetin zirve konumda bulunması ile beraber dijital dünyada okuyucu ve girişimcilere veri akışı sağlamak oldukça önemli bir nokta haline geldi. Arama motoru pazarlaması noktasında ise akıllara ilk olarak SEO geliyor. Bu Pazar çok yönlü bir içeriğe sahip olduğundan dolayı düzenlenecek olan Aramamotoru etkinliği kapsamında SEM, SEO, UI/UX ve ASO gibi birçok içerik hakkında pazarlama yöntemleri ve bilgi birikimleri katılımcılara aktarılacak.
 

 

Aramamotoru.com Etkinliği Ne Zaman Olacak?

 
Sektörün gelişiminde katkıda bulunmak isteyen işinde tecrübeli insanlar, ülkemizde arama motoru pazarlaması noktasında farkındalık yaratmak adına, Aramamotoru.com etkinliği 13 Mayıs 2017 tarihinde Bahçeşehir Üniversitesi’nde B Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.
 
 
 
Bu etkinlik kapsamında bilgi ve birikimlerini aktaracak olan sektörde yer sağlamış isimlerin listesine ise aşağıdan erişebilirsiniz.
 
· Ahmet Beliktay
 
· Aykut Aslantaş
 
· Buğra Ayan
 
· Ferdi Küçük
 
· Funda Gülen Yalçın
 
· Görkem Çetin
 
· Hamza Şamlıoğlu
 
· Hasan Yaşar
 
· Haydar Özkömürcü
 
· Kadir Doğrubakar
 
· Kadir Soner Şensoy
 
· Okan Yıldırım
 
· Oktay Çomak
 
· Ramazan Becer
 
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol