kapat ikonu

Ankara Urankent Konut Projeleri görücüye çıkıyor

Son zamanlarda gittikçe gelişen Ankara’daki bazı yerleşim yerlerinde yeni ve konforlu konutlar inşa edildi. Urankent Konutları sayesinde bu konfora kolayca sahip olmak mümkün...

  • Emlak
  • 22 Mart 2017 12:24

Urankent son dönemlerde Ankaralı konut alıcısının en çok dikkatini çeken bölgelerden biri haline geldi. Başkent’in kalabalık ortamından uzaklaşma isteyenler için cazip bir yerleşim yeri olan bu bölgede huzurlu yaşam sürebilirsiniz.

Türkiye ve yurt dışında ürettikleri başarılı projelerle bilinen Uran Holding’e bağlı Uransan AŞnin, hayata geçirdiği projelerle kendi adını veren semt oluşmasını sağladığı Urankent’te şu an yeni projenin hazırlıklarında son aşamaya gelindi.

Uransan AŞ Satış ve Pazarlama Müdürü Gazi Çelik, 1164 daireden oluşan Urankent 1. Etap Konutları’nın inşasıyla başlayan Urankent hikayesinin, bugün 10 bine yakın kişinin yaşadığı koca bir semt olarak başarıyla devam ettiğini kaydetti.

Şu an bölgede hayata geçirecekleri 7’nci projenin son hazırlıklarının tamamlandığının altını çizen Çelik, şunları söyledi:

“Projelerimiz ile konut alıcısını yüksek kalitede, konforlu, yeni nesil konutları alıcıyla ilk buluşturan yerleşim yerlerinden birini kurguladık. Anadolu Bulvarı Protokol Caddesi üzerindeki lokasyonumuzun yanı sıra komşuların birbiriyle kurduğu samimi ilişkiler ve güven de Urankent’in değerini sürekli artırıyor. Yıllar geçtikçe koca bir Urankent ailesinin oluşmasını sağlarken, bu aileyi sürekli büyütmeyi de ihmal etmedik. Bu özellikleri sayesinde Urankent özellikle son 2-3 yıldan bu yana konut alıcısından çok büyük ilgi görerek, Ankara’nın yeni gözde yerleşim yerlerinden biri haline geldi. Şimdi bölgedeki yeni projemizi konut alıcısıyla buluşturmak için gün sayıyoruz. Projeyi hayata geçireceğimiz yerde bulunan eski binayı geçtiğimiz günlerde kontrollü bir şekilde yıktık. Yeni projemizin detaylarını da önümüzdeki günlerde açıklayacağız.”

arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol