kapat ikonu

AnkaPark Açılıyor! İşte Detaylar..

AnkaPark ismiyle anılan ancak asıl ise Wonderland Eurasia olan tema parkın açılış tarihi 20 Mart olarak belirlendi. Öncesinde giriş ücretleri de açıklandı.

Bir süredir AnkaPark ismiyle açılacak olan tema parkı hakkında çeşitli iddialar ortaya atılıyor. Son olarak açılış tarihi açıklanan parkın tam olarak 20 Mart Çarşamba günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip tarafından açılışının gerçekleştirilmesi bekleniyor.
 
Hem Türkiye'nin hem de Avrupa'nın en büyük tema parkı unvanını taşıyacak olan asıl ismi Wonderland Eurasia için giriş ücretleri şimdiye kadar büyük bir muammaydı. Ancak sonunda yapılan değerlendirmelerin ardından giriş ücretleri açıklandı.
 
Giriş Ücretleri Belli Oldu
 
Şimdilerde çevre düzenlemeler ve altyapı çalışmaları için son düzenlemeler gerçekleştiriliyor. Bir anlamda rüya park olarak tanımlanan tema parkın tek kişilik giriş biletleri 25 lira olarak belirlendi. Bu ücretin 5 lirası giriş ücreti olarak alınırken 20 lirası ise eğlence ünitelerinde kredi olarak kullanılabilecek.
 
Girişin tamamlanmasının ardından eğlence ünitelerinde daha fazla zaman geçirmek ve daha fazla seçenekten yararlanmak istemeleri halinde kart dolum noktalarından işlem yapabilecekler. Kartlarına yapacakları yüklemelerle tema park içerisinde istedikleri gibi zaman geçirebilecekler. Kış aylarında açılış ve kapanış saatleri ise sabah 10:00 ile akşam 22:00 olarak belirlendi. Ancak yaz aylarında farklı bir tarifeye geçerek açılış ve kapanış saatlerinin değiştirilmesi planlanıyor. Şimdiden açılış büyük bir heyecanla beklenirken tema parkın düzeni ve sunulan seçenekler merak konusu haline geldi.
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol