kapat ikonu

Anadolubank Bayram Kredisi Fırsatı!

Bayramın yaklaşması ile birlikte Anadolubank faiz oranları ile çeşitli fırsatlar sunarken vatandaşların nakit ihtiyaçlarını da ortadan kaldırılıyor.

  • Kredi
  • 22 Haziran 2017 00:54
Bayramın yaklaşması ile birlikte Anadolubank faiz oranları ile çeşitli fırsatlar sunarken vatandaşların nakit ihtiyaçlarını da ortadan kaldırılıyor.
 
Ramazan bayramında vatandaşların harcamaları ile birlikte nakit ihtiyaçları da artacağından dolayı bu konuda harekete geçen vatandaşların mutlaka Anadolubank kredi imkanlarını da gözde geçirmeleri gerekiyor. Bayram öncesinde pek çok banka harekete geçerek en uygun imkanlı kredilerin verilmesi için çeşitli çalışmalar yapmaya başladı. Rekabetten dolayı vadelerin uzadığı ve kredi oranlarının da giderek arttığı tespit edildi. Anadolubank çağdaş bankacılık sistemlerinin tüm özelliklerini taşımakla birlikte çalışma performansını da her daim artırmak amacıyla çalışmalara devam ediliyor.
 
Yeni bir banka olan anadolubank hizmet kalitesi ile birlikte son dönemlerde isminden sıklıkla söz ettiriyor. Bayram kredisi adı altında verilen ihtiyaç kredisi yaz aylarında pek çok planın gerçekleştirilmesi, eksikliklerin tamamlanması için oldukça etkili olabilir. Banka müşteri portföyünü artırmak ve daha etkili bir hizmet sunabilmek için uygun fiyatlı kredinin yanı sıra uzun vadeli ödeme seçenekleri ile son derece dikkat çekiyor. Yapılan değerlendirmeler sonrasında bankanın ihtiyaç kredisi faiz oranının yüzde 1.50 olmasına karar verildi. Faiz oranları çekilen kredi tutarına ve seçilen vade süresine göre değişiklik göstermektedir.
 
Başvurular hızlı bir şekilde gerçekleştiriliyor. Banka şubesinden ya da online bankacılık hizmetlerinden nüfus cüzdanı ile birlikte başvurular yapılacak. 48 ay vadeli 10 bin liralık kredi almak isteyen müşterilerin banka ile iletişime geçmeleri ve nakit ihtiyaçlarını sorunsuz bir şekilde karşılamaları bekleniyor.
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol