kapat ikonu

Alparslan keskin nişancının hedefinde! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 142. bölüm izle!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 142. son bölümü dün akşam seyirciler tarafından soluksuz izlendi. Peki 143. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

  • Gündem
  • 09 Ekim 2019 10:25
  • Son Güncelleme: 09 Ekim 2019 15:06

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 142. son bölümü dün akşam ATV ekranlarında izleyicisiyle buluştu. Heyecan dolu yeni bölümde izleyenler adeta ekrana kilitlendi. Yine farklı bir final sahnesi ile biten dizinin takipçileri, “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?” sorusuna yanıt arıyor. Dün akşam diziyi kaçıran izleyiciler Eşkıya son bölüm tekrarını araştırıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 142 bölüm yeninden izlemek isteyenler ve kaçıranlar için tekrar yayınlandı.

Yayınlandığı ilk günden bu yana reyting rekoru kıran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 142. yeni bölümü ile yayınlandı. Macera dolu bölümü izleyiciler adeta soluksuz izledi. Bölümün bitmesi sonrası dizinin hayranları, “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 143. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?" sorusunun cevabını araştırıyor. Dizinin finalinde Alparslan’ın namlunun ucunda olması “Alparslan ölecek mi?” sorusunu akıllara getirdi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 142. bölümü haberimizden tek parça olarak izleyebilirsiniz.

Çakırbeyliler pusuda

Soluksuz izlenecek bir bölüme ekrana gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Çakırbeyliler’in konvoyu pusuya düşüyor. Peki hedefteki Alparslan ölecek mi? Çakırbeyliler bu tuzaktan nasıl kurtulacak? Tüm detaylar yeni bölümde ortaya çıkacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 143. bölüm fragmanı yayınlandığında tüm bu sorular cevaplanmış olacak.

Çakırbeyliler, Ünal Kaplan'ın öldüğünü öğreniyor!

Hızır geçen haftaki bölümde yaptığı hamle ile büyük paralar kazandı ama Amerikalıları karşısında almış oldu. Bu sebeple yapılan toplantıda, masaya yeni giren Behram da sadakatli olup olmadığı test edilecek.

Masanın yeni üyesinin sadık olup olmadığından emin olmak isteyen Hızır, Behram’a daha önce birlikte hareket ettiği örgütlerle çatışma emri verdi. Feyyaz’ın gözünü korkutan bu emir, tüm masa üyelerinin hayatını etkileyecek.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 142. BÖLÜM TEK PARÇA

Haşmet, İlyas’ın eşine yapılan motosikletli saldırıyı Hızır’dan saklamayıp her şey anlatıyor. Bu durum karşısında sessiz kalan Hızır, gizlice kadınlara saldırı emri veren Bülent Meftun'un cezasını kesiyor. Bu sayede iki aile arasındaki savaş gizliden devam ediyor ve eşitlenmiş oldu. Öte yandan Hızır, istihbaratçı Altan’la karşı karşıya geliyor. Ünal Kaplan’ın öldürüldüğünü öğrenen Hızır, vatana sadakatini bir kez daha kanıtlayacaktır.

arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol