kapat ikonu

Akbank'tan Hızlı Bayram Kredisi!

Bankalar arasında isminden sıklıkla söz ettiren yenilikçi çalışmaların lideri olarak anılan Akbank bayramın yaklaşması ile birlikte vatandaşları rahatlatacak bayram kredileri vermeye başladı. 5 bin liralık hızlı kredi ile birlikte nakit sıkıntısı ortadan

  • Kredi
  • 22 Haziran 2017 10:05
Bankalar arasında isminden sıklıkla söz ettiren yenilikçi çalışmaların lideri olarak anılan Akbank bayramın yaklaşması ile birlikte vatandaşları rahatlatacak bayram kredileri vermeye başladı. 5 bin liralık hızlı kredi ile birlikte nakit sıkıntısı ortadan kaldırılacak.
 
Yenilikçi çalışmaları ile adından sıklıkla söz ettiren Akbank aynı zamanda teknolojik gelişmelerle çalışmalarını birleştirmeyi tercih ediyor. Dijital bankacılık alanında son derece etkili performanslar sunan bankanın müşterilerini memnun etmek için yaptığı çalışmalar pek çok banka tarafından da takip edilmeye başlandı. Ramazan bayramının yaklaşması ile birlikte Akbank müşterileri için en uygun ödeme koşullarına sahip ihtiyaç kredisi vermek için kolları sıvamaya başladı.
 
Teknoloji ile iç içe olan dünya şartları içerisinde vatandaşlarında bu şartlardan yararlanmak için harekete geçtikleri biliniyor. Bayram öncesinde yapılacak harcamaların artacağı biliniyor. Uygun fiyatlı ihtiyaç kredisi ile bayramda vatandaşların maddi sıkıntı çekmeleri engelleniyor. Düşük faiz oranları ile en çok tercih edilen bankalar arasında yer alan Akbank bu bayram ihtiyaç kredisini yüzde 1.41 seviyelerinden başlayan fiyatlarla verecek. Faiz oranlarını müşterinin ödeme yöntemine, belirlediği vade oranına ve sigortalı işlemlere göre birtakım değişiklikler sağlayacak. Banka kredi vermeden önce müşterilerin aylık gelirlerini inceleme altına alıyor. Bu gelirlere göre verilebilecek en uygun kredi çıkartılıyor. Müşterilerin maddi durumlarına göre bir sistem belirleniyor.
 
Bankanın hızlı çalışma sistemi pek çok müşterinin durumdan etkilenmesini sağlıyor. Online bankacılık işlemleri üzerinden ya da bir kısa mesaj aracılığı ile bayram öncesinde harekete geçebilir ve kredi imkanlarından yararlanabilirsiniz. 5 bin lira değerindeki ihtiyaç kredisinin 49 ay vadeli ödenmesi için banka tarafından önemli bir planlama yapıldı. Aylık eşit taksitlerle birlikte ödemeler yapılabilecek.
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol