kapat ikonu

Akbank taksitli borç transfer kredisi

Akbank Axsess taksitli borç transfer kredisi milyonlarca kredi kartı kullanıcısının sıkıntılarını ortadan kaldırıyor. Akbank Axsees borç transfer kredisi alma koşulları nelerdir? İşte detaylar…

  • Kredi
  • 16 Mart 2017 14:30

Kredi kartı kullanımının öncelikli amacı, nakit olarak almadığımız ürünleri taksit seçeneği sunarak temin etmemizi sağlıyor. Fakat günümüzde kredi kartı kullanıcıları en ufak alışverişlerde bile kredi kartı kullanır hale geldi. Bundan dolayı kredi kartı borçları her geçen gün katlanarak çoğalıyor.

Bu duruma müdahale edilmediği takdirde kullanıcılar bankaların kara listesine girebilir. Kredi sicili kötü olan kişiler ise uzun süre bankacılık faaliyetlerinden yararlanamaz. Oysa ki böyle bir durumla karşı karşıya kalan kişilerin uygulayabileceği çok özel bir yöntem bulunuyor. Tüm kredi kartı ve ihtiyaç kredisi borçlarınızı tek bir çatı altında toplayarak yeniden yapılandırabilirsiniz. Akbank Axsess borç transfer kredisi sayesinde kredi notunuzun düşmesine engel olabilirsiniz.

Bu kredi kampanyası ile birlikte diğer bankalardaki ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarını Akbank’a aktarabilirsiniz. Böylece yeniden yapılandırarak uygun ödeme koşulları ile geri ödeme fırsatı elde edebilirsiniz. Talep edebileceğiniz en düşük borç transfer kredisi 200 TL olurken, en yüksek borç transferi 20 bin TL olarak belirlenmiştir. Bu aralıkta olan tüm kredi kartı borçlarınızı Akbank’a taşıyabilirsiniz. Kredi faiz oranı ise yüzde 1,84 seviyesinde tutulmuştur.

Transfer işleminin ardından borçlarınız her ay Axsess kredi kartına aktarılır. Sizlerde borç batağından kurtulmak için gün içerisinde Akbank şubelerini ziyaret ederek konuya ilişkin bilgi alabilirsiniz.

Akbank borç transfer kredisi nasıl hesaplanır?

- 1.000 lira değerindeki borç transfer kredisi için yüzde 1,84 oranında faiz uygulanıyor. Bu kredinin aylık ödeme tutarı ise 95,77 lira olarak belirlendi.

- 5.000 lira değerindeki borç transfer kredisi için yüzde 1,84 oranında faiz uygulanıyor. Bu kredinin aylık ödeme tutarı ise 478,86 lira olarak belirlendi.

- 10.000 lira değerindeki borç transfer kredisi için yüzde 1,84 oranında faiz uygulanıyor. Bu kredinin aylık ödeme tutarı ise 957,22 lira olarak belirlendi.

- 15.000 lira değerindeki borç transfer kredisi için yüzde 1,84 oranında faiz uygulanıyor. Bu kredinin aylık ödeme tutarı ise 1.436,57 lira olarak belirlendi.

- 20.000 lira değerindeki borç transfer kredisi için yüzde 1,84 oranında faiz uygulanıyor. Bu kredinin aylık ödeme tutarı ise 1.915,43 lira olarak belirlendi.

arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol