kapat ikonu

Akbank konut kredisi faiz oranları düştü!

Akbank, konut sahibi olmak isteyen müşterilerine yeni fırsatlar sunuyor. Her koşula ve her bütçeye göre farklı ödeme fırsatı sunan Akbank, tüketicilerin ev sahibi olabilmesi için konut kredi desteği sağlıyor.

  • Kredi
  • 27 Şubat 2017 11:31

Akbank, konut kredisi dahilinde tüketicilere özel kredi desteği sunuyor. Bu doğrultuda, indirimli konut kredisi, peşinatsız konut kredisi, sabit faizli konut kredisi, dönemsel ödemeli konut kredisi, kentsel dönüşüm konut kredisi, ara ödemeli konut kredisi gibi pek çok farklı kredi türünü müşterilerin kullanımına sunuyor.

Kira öder gibi konut sahibi olmak mümkün

Kira öder gibi ev sahibi olmak isteyenler için sunulan kredi kampanyasında, ödeme bütçelerini kolayca ayarlayabilme, yıllar geçtikçe artan gelirinize göre ödeme planı oluşturabilirsiniz. Son dönemlerde kredi faiz oranlarının yüksek olması nedeniyle konut satışlarında bundan önceki yıllara nazaran ciddi anlamda düşüş görülmektedir. Konut satışlarını etkileyen bir diğer unsur ise ev fiyatlarının her geçen gün yükselmesidir. Dolayısıyla insanlar ev almadan önce hem konut fiyatlarını hem de kredi faiz oranlarını dikkate almaktadır.

Akbank konut kredisi özellikleri

- Taksitler eşittir, ilerleyen aylarda ödeme tutarı değişmez. Bundan dolayı ödemelerde sıkıntı yaşamazsınız.

- Akbank konut kredisi sabit faiz üzerinden veriliyor. Yani ilerleyen dönemlerde kredi faiz oranlarında herhangi bir değişim söz konusu olmaz.

- Piyasa faizlerinde meydana gelen dalgalanmadan etkilenmez.

- Her yıl aylık geliriniz hangi oranda artarsa taksit ödemeleriniz o oranda düşüş gösterir. Yani her geçen yıl daha kolay ödeme yapabilirsiniz.

Kimler Akbank konut kredisi başvurusunda bulunabilir?

- Aylık düzenli maaşı olan ve sabit çalışan kişiler,

- Belli bir düzeyde geliri olan meslek sahipleri,

- Taksit tutarı ve aylık geliri doğru orantılı olan kişiler,

- Ödeme konusunda sıkıntı yaşamak istemeyen ve vade süresi boyunca aynı tutar üzerinden ödeme yapmak isteyen herkes konut kredisi başvurusunda bulunabilir.

Size özel en uygun kredi kampanyalarından faydalanmak istiyorsanız Akbank online bilgilendirme başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu yöntem sayesinde tüketiciye en uygun kredi kampanyası hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol