kapat ikonu

Adım İstanbul'un ticari birimleri satışa çıkıyor

Emlak Konut GYO güvencesi ile geliştirilen Adım İstanbul projesinin ticari birimlerinin satışları 14 Mayıs'ta başlayacak.

  • Emlak
  • 27 Nisan 2016 16:09
Emlak Konut GYO güvencesi ve İntaya, EYG, İntes hasılat paylaşımı ile hayata geçirilen Adım İstanbul projesinin ticari birimleri 14 mayıs itibariyle satışa sunulacak.
 
Satışa çıktığı günden bu yana yatırımcısına yüksek oranda kazandıran Adım İstanbul projesinde büyüklükleri 37 metrekare ile bin 198 metrekare arasında değişen 130 cadde mağazası ve dükkan yer alıyor. İstanbul'un yeni merkezi kabul edilen Başakşehir'de yükselen Adım İstanbul'un projesinin ticari birimleri 14 Mayıs 2016 Cumartesi günü açık artırmayla satışa sunulacak. Tüm mağaza ve dükkanlarda minimum muammen bedeli KDV hariç 652 bin 542 TL'den başlayacak.
 
Yapımı planlanan ulaşım aksları, Şehir Meydanı, Sağlık Kent gibi yatırımlara olan yakınlığı sayesinde yüksek prim getirisi vadeden projede yer alan ticari birimlerin sadece proje sakinlerine değil, bütün İstanbul halkına hizmet vermesi planlanıyor.
 
Yatırımcılara sesleniyoruz: "Yatırım cevherini kaçırmayın"
 
Başakşehir'in en değerli bölgesi Kayaşehir'de konumlandırılan Adım İstanbul projesinin ticari birimlerinin satışa çıkacağı duyurusunu yapmak üzere 27 Nisan’da basın mensuplarıyla bir araya gelen EYG Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Çelik, "3. Havalimanı Projesi, 3. Köprü ve Kuzey Marmara Otoyol Projesi, Metro ve Havaray gibi dev projeler planlanıyor.
 
 
EYG olarak, bu değerlerle geleceğe uzanan kalıcı yatırımlar ve yaşamlar oluşturmayı hedefliyoruz. Adım İstanbul ve Evvel İstanbul projelerimiz, sundukları yaşam olanakları ile yüzlerce ailenin ve yatırımcının yüzünü güldürdü. Şimdi de cadde mağaza ve dükkanlarımızla tekrar yatırımcılara sesleniyoruz. Yatırım cevherini kaçırmayın" dedi.
 
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol