kapat ikonu

Açık mutfaklı evlerin tercih edilmesi istendi

CNR Emlak Fuarında konuşma yapan yetkililerin evlerin enerjisi ile yaşam alanları arasındaki ilişki hakkında bilgi vermesi dikkat çekti.

  • Emlak
  • 26 Kasım 2017 20:02
CNR Emlak Fuarında konuşma yapan yetkililerin evlerin enerjisi ile yaşam alanları arasındaki ilişki hakkında bilgi vermesi dikkat çekti.
 
Geçtiğimiz günlerde İstanbul'da merakla beklenen CNR fuarı düzenlendi. Düzenlenen bu fuar içerisinde Türkiye'de konut sistemi ve emlak olgusu hakkında önemli bilgiler paylaşıldı. Paylaşılan bu bilgilere ek olarak evlerde huzur ve enerji sisteminin de son derece önemli olduğu açıklandı.
 
Fuara katılan Şebnur Kuran Balcı enerji terapisti olarak evlerin enerji sistemleri hakkında bilgi verirken hangi evlerin daha huzurlu olduğunu anlattı. Son dönemlerde vatandaşların konut alırken bilinçli davrandıklarından da bahsetmeyi ihmal etmedi. Evlerin enerjisi bereket ve huzur ortamının oluşması açısından son derece önemli olarak kabul ediliyor.
 
Ev tercih ederken öncelikli olarak evlerin her bölgesinin kapalı olması önerilmiyor. Evlerin giriş kısımlarının pozitif enerjinin girmesi açısından Güney cepheye bakması önemli bir kriter olarak değerlendiriliyor. Bunun yanı sıra açık mutfakların evdeki enerjiyi artırdığından dolayı özellikle tercih edilmesinin önemli olduğunu belirtmesi dikkat çekti. Evlerde bulunan uzun koridorların ise enerjiyi düşürdüğü belirtildi.
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol