kapat ikonu

600 İşçi Alınacak! Başvurular Başladı!

Milli Savunma Bakanlığı tarafından 600 daimi işçi alımı yapılacağı belirtildi. Bu süreç içerisinde İŞKUR üzerinden 29 Mart tarihine kadar başvurular alınacak.

Milli Savunma Bakanlığı tarafından bugün açılan bir başvuru sayfasında farklı alanlarda istihdam edilmek üzere toplam 600 işçinin alınacağı yönünde bir duyuru paylaşıldı. Bu süreçte bugün başvuru sürecinin başladığı ve birkaç gün daha devam edeceği öğrenildi. Son başvuru tarihi ise 29 Mart olarak belirlendi.
 
Milli Savunma Bakanlığı bugün pek çok kişiye umut ışığı olacak bir ilan paylaştı. Bakanlığa bağlı olduğu ifade edilen İstanbul, İzmir ve Gölcük Tersanesi Komutanlığına bağlı iş yerlerinde sürekli işçi konumunda bazı eksiklerin olduğu tespit edildi.
 
Son Başvuru Tarihi 29 Mart!
 
daimi işçi olarak alınacak kişi sayısının ise 600 olduğu belirlendi. Başvuruda bulunmak için en az ilkokul mezunu olmak gerekiyor. İŞKUR üzerinden yapılacak iş başvuruları Bakanlık tarafından değerlendirmeye alınacak. Son başvuru tarihi ise 29 Mart olarak belirlendi.
 
İlana başvuru yapacak olan adayların Milli Savunma Bakanlığına bağlı olan işyerlerinde çalışacakları ancak başvuru süresince sadece İŞKUR üzerinden yapılan kayıtların değerlendirmeye alınacağı belirtildi. Bu süreçte kesinlikle şahsen ya da mail yoluyla yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacak.
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol