kapat ikonu

6 ay ödemesiz 25 bin TL kredi imkanı!

Halkbank esnaf ve sanatkarlara 6 ay ödemesiz 25 bin TL kredi imkanı sağlıyor. Peki ne kadar kredi çekilir?

  • Kredi
  • 12 Ekim 2020 14:53
  • Son Güncelleme: 12 Ekim 2020 14:58

Halkbank esnaf ve sanatkarların yanında olduğunu düşük faizli kredi seçenekleriyle bildiriyor. Halkbank’ın esnaf ve sanatkarlara özel olarak verdiği krediler kapsamında detaylar haberimizde yer alıyor. Halkbank düşük faizli esnaf kredisi fırsatlarını duyurdu. 25 bin liraya kadar kredi kullanacak olan vatandaşlar için ödeme kolaylığı sağlanacak. Halkbank’ın esnaf ve sanatkarlara özel olarak verdiği krediler kapsamında 36 ay ödeme seçenekleri bulunuyor.

Halkbank küçük İşletme Can Suyu Kredisi ile 25 bin lira nakit kredi desteği veriyor! Halkbank esnafa can suyu 2020 kredi destek paketi detayları sayfamızda yer alıyor. 25 bin lira esnaf kredisi ve 25 bin lira limitli Paraf KOBİ imkanı detayları haberimizde... Esnaf kredisi vergi levhasına sahip tüm esnafa verilir. Ancak! biraz öncede bahsetmiş olduğumuz gibi 2 şekilde verilen bu kredilerin başvuru şartları da 2 'ye ayrılmaktadır. Şayet bu şartları sağlamıyor iseniz her iki şekilde 'de sizlere sunulan bu olanaklardan yararlanamazsınız.

10.000 TL 20.000 TL ve 30.000 TL hızlı ve anında kredi veren bankalar! Nakit ihtiyacı olanlar dikkat!

36 ay vadeli! 40.000-50.000 TL hemen alın! 3 ay ödeme yok!

HALKBANK ESNAF KREDİSİ ŞARTLARI

Esnaf ve Sanatkârlar Odası'na ve Esnaf ve Sanatkârlar Sicil Müdürlüğüne kayıtlı, en az 3 aylık faaliyet süresini tamamlayan, iş veya ikametgâhının bulunduğu ilçede faaliyet gösteren Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifine ortak olan, medeni hakları kullanma ehliyetine sahip gerçek kişiler krediyi kullanabiliyor.

36 AY VADELİ İLK 6 AYI ÖDEMESİZ KREDİ DESTEĞİ SUNULUYOR

Düzenlenen kampanya kapsamında esnaflara ilk 6 ayı ödemesiz dönem olmak üzere toplam 36 ay vadeli 25 bin lira kredi desteği sunulacak. Yine isteyen şahıs şirketlerine kredi desteği yanı sıra 25 bin lira limitli paraf card desteği de sağlanacak.

Esnaf kredisi vergi levhasına sahip tüm esnafa verilir. Ancak! biraz öncede bahsetmiş olduğumuz gibi 2 şekilde verilen bu kredilerin başvuru şartları da 2 'ye ayrılmaktadır. Şayet bu şartları sağlamıyor iseniz her iki şekilde 'de sizlere sunulan bu olanaklardan yararlanamazsınız. 2 ayrı şekilde sunulan esnaf kredisinin kuşkusuz ki en büyük avantaj sağlayanı tüccarın kendi meslek odaları üzerinden olan krediye giden yol haritasını takip etmesidir. Bunun en büyük nedeni ise normal yollardan bankalar 'dan kullanılacak krediye göre çok ama çok daha düşük faiz imkanları ile finansman imkanı sağlamasıdır.

Etiketler
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol