kapat ikonu

2018 Yılında Tatil Sayısı Artıyor

2018 yılı değerledirmesi yapıldığı zaman resmi tatil sayısının artacağı ve çalışanların daha çok tatil yapacakları belirlendi.

2018 yılı değerledirmesi yapıldığı zaman resmi tatil sayısının artacağı ve çalışanların daha çok tatil yapacakları belirlendi.
 
Çalışma hayatının yorucu temposu içerisinde pek çok kişi tatil fırsatlarını kovalıyor. Ancak hafta sonları ve resmi tatiller dışında tatil yapmak çalışan kişiler için pek mümkün olmadığı için 2018 yılı çalışma takvimi değerlendirmesi yapıldı. Bu değerlendirmeler sonrasında 2018 yılında çalışma takviminde tatil seçeneklerinin son derece yoğun olduğu belirlendi.
 
Yeni yıl bundan sonraki dönemde bol tatilli bir şekilde sürdürülecek. Ancak çalışanların günlük izinlerini akıllıca kullanmaları gerekiyor. Resmi tatillerden önce ya da sonra alınacak olan günlük izinler sayesinde tatiller hafta sonları ile birleştirilebilecek ve bu süreçte daha fazla tatil yapılmış olacak.
 
İzinlerini en doğru şekilde kullanan kişiler için 2018 yılında 35 günlük bir tatil imkanının doğduğu ifade edildi. Tatili en iyi şekilde değerlendirmek ve seyahat etmek isteyenler için ise bu süreçte erken rezervasyon imkanlarından yararlanmaları öneriliyor. Erken rezervasyon ile yarıdan fazla tasarrufun sağlanması amaçlanıyor. Bu sayede en uygun fiyatlara tatil yapma imkanına sahip olabilirsiniz.
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol