kapat ikonu

2017 HSBC ihtiyaç kredisi kampanyaları

HSBC banka kredileri herkesin 2017 yılına umutla bakmasına olanak sağlıyor. HSBC Kredi kampanyaları hakkında detaylı bilgi almak için HSBC Bank resmi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

  • Kredi
  • 25 Ocak 2017 13:34
  • Son Güncelleme: 25 Ocak 2017 13:38
Türkiye’nin en önemli bankalarından biri haline gelen HSBC, 2017 yılı kredi kampanyaları ile birlikte pek çok kişinin hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. HSBC kredileri kampanyalarına hemen başvuru yaparak kredi alabilirsiniz.
 
HSBC kredi notuna önem veren bankalar arasında yer almaktadır. Bu doğrultuda kredi notu iyi seviyede olan kişiler yüzde 1,35 oranındaki kredi faizlerinden kolaylıkla yararlanabilir. Kredi notu düşük olan kişiler ise HSBC kredilerinden yüzde 1,40 oranındaki faizlerden faydalanabilir.
 
HSBC ihtiyaç kredilerinde en çok göze çarpan detay ise ödemelerin esnek veya ertelemeli olarak yapılmasıdır. 20 bin TL’ye kadar alabileceğiniz bu krediler için hemen bir ödeme planı hazırlayabilirsiniz. HSBC bireysel kredi kampanyaları 48 ay vadeye kadar genişleyebiliyor. 2017 yılında sevdiklerinizle birlikte daha mutlu bir yaşam sürmek için HSBC kredi kampanyalarını tercih edebilirsiniz.
 
HSBC kredi kampanyaları müşteriler için çok önemli bir konuma sahip. HSBC kredilerini her zaman ve sürekli olarak kullanmanız mümkün. Kredi kampanyalarındaki faiz oranlarını ise tamamen bankalar belirler. Bu doğrultuda en yakın HSBC şubesini ziyaret ederek kampanyalar hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.
 
HSBC uygun faiz oranlı ve düşük komisyonlu kredileri birlikte daha mutlu bir yaşam sürebilirsiniz. İhtiyaç kredisi, taşıt kredisi, araç kredisi ve tatil kredileri ile birlikte müşterilerine önemli avantajlar sunan HSBC, 2017 yılında hedeflerinizi gerçekleştirmek için olanak tanıyor. HSBC ürünlerinden kolayca yararlanmak için kredi notunuzun yeterli düzeyde olması gerekiyor. Böylece kredi başvurularınız çok daha hızlı bir şekilde sonuçlanabilir.
 
2017 HCSB kredi kampanyalarına sms aracılığıyla başvuru yapabilirsiniz. Kredi talebinizin cevabı çok kısa süre zarfında netlik kazanmaktadır. HSBC kredileri ile birlikte 2017 yılını mutlu bir şekilde geçirmek istiyorsanız HSBC konut kredisi ve taşıt kredisi de kullanabilirsiniz. Talep ettiğiniz tutara göre vade sayısı ve faiz oranları belirlenmektedir.
 
HSBC internet bankacılığını veya mobil bankacılığı kullanarak kredinizi temin edebilirsiniz. 2017 ihtiyaç kredisi için diğer bankaların kapısını çalmadan önce mutlaka HSBC şubesine uğramayı ihmal etmeyin. Aksi takdirde uygun faiz oranlı kredi kampanyasını kaçırmış olabilirsiniz.
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol