kapat ikonu

% 11 faiz oranlı ihtiyaç krediniz Vakıfbank’ta

Son dönemlerde Vakıfbank’ın müşterilerine sunduğu kredi kampanyaları oldukça popüler hale gelmeye başladı. Kamu çalışanlarına özel 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanmak için şu koşulları yerine getirmeniz gerekiyor.

  • Kredi
  • 23 Mart 2017 11:01

Vakıfbank 63. yıl dönümü özel ihtiyaç kredisi sayesinde gündelik ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Fakat kesinlikle tek bir bankaya bağlı kalmamaya çalışın. Hangi bankanın toplam kredi masrafı daha düşükse onu tercih etmenizde yarar var. Aksi takdirde cebinizden çok para çıkabilir.

Vakıfbank kamu ve kamu çalışanlarına özel kredi kampanyasını müşterilerin kullanımına sundu. Devlet dairelerinde çalışan kadrolu ve sözleşmeli işçiler kredi başvurusunda bulunabilir. Vakıfbank düşük faiz oranı ve uygun ödeme seçenekleri ile sizleri bekliyor.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranı

Vakıfbank’ın müşterilere sunduğu en düşük kredi faiz oranı yüzde 1,11’dir. Bu oran diğer pek çok bankaya nazaran daha makul seviyede bulunuyor. Talep edebileceğiniz en yüksek kredi tutarı ise 90 bin TL’dir. En yüksek kredi vade sayısı ise 48 ayla sınırlı tutulmuştur. Tüm bu hususlar dikkate alındığında, şanslı olduğunuzu söyleyebiliriz.

Kredi maliyeti neye göre belirleniyor?

Çekmek istediğiniz kredi tutarı 1.000 TL ile 10.000 TL arasında bulunuyorsa ve vade sayısını 3 ile 48 ay arasında sınırlı tutuyorsanız, size sunulan faiz oranı yüzde 1,16 seviyesindedir.

Çekmek istediğiniz kredi tutarı 1.001 TL ile 90.000 TL arasında bulunuyorsa ve vade sayısını 3 ile 48 ay arasında sınırlı tutuyorsanız, size sunulan faiz oranı yüzde 1,12 seviyesindedir.

Çekmek istediğiniz kredi tutarı 1.001 TL ile 90.000 TL arasında bulunuyorsa ve vade sayısını 3 ile 48 ay arasında sınırlı tutuyorsanız, size sunulan faiz oranı yüzde 1,11 seviyesindedir. Fakat krediyi aldığınız gün en az bir adet faturanız için otomatik ödeme talimatı vermeniz gerekiyor.

Çekmek istediğiniz kredi tutarı 1.000 TL ile 90.000 TL arasında bulunuyorsa ve vade sayısını 3 ile 48 ay arasında sınırlı tutuyorsanız, size sunulan faiz oranı yüzde 1,24 seviyesindedir. Fakat krediyi aldığınız gün en az bir adet faturanız için otomatik ödeme talimatı vermeniz gerekiyor. Ayrıca bu kampanyada kredi tahsis ücreti ödeme zorunluluğunuz bulunmuyor.

arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol