Yeni Yıl Krediniz Akbankta

2017 Yılbaşı Akbank kredi Kampanyası uygun ödeme koşulları ile sizleri bekliyor. Akbank 2017 Yeni yıl kredisi sayesinde ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz.  

Akbank 2016 yılı konut kredisinde yapılan indirimin ardından şimdi de ihtiyaç kredisi faiz oranları minimum seviyeye çekildi. İşte Akbank 2017 Yılbaşı Kredisinde öne çıkan detaylar…

Dünya ekonomisinde yaşanan dalgalanmalar Türkiye’yi de olumsuz anlamda etkiledi. Kredi ihtiyacını karşılamak isteyen müşteriler temkinli davranmaya devam ediyor. Ancak 2016 yılının son çeyreğinde meydana gelen gelişmeler bankacılık sektörünün bir nebze de olsun canlanmasını sağladı. Konut ve taşıt kredisinde görülen indirimlerin ardından Akbank ihtiyaç kredisinde de indirim furyası başladı.

Hem vakıf hem de özel bankaların konut kredi kampanyalarındaki faiz oranları yüzde 1 seviyelerinin altına geriledi. Bunlara paralel olarak ihtiyaç ve tüketici kredilerinde de indirimler devam ediyor. İhtiyaç kredileri noktasında önemli indirimler yapan Akbank, böylece acil nakit ihtiyacınızı karşılıyor. İhtiyaç kredisi ihtiyacınızı karşılamak için ise detaylı bir araştırma yapmanız tavsiye edilmektedir. Çünkü her bankanın kredi faiz oranı ve vade seçeneği birbirine farklılık göstermektedir. Dolayısıyla yüksek faiz uygulamalarından uzak durmuş olursunuz. Hangi bankanın ne kadar faiz oranıyla kredi verdiğini araştırmanın en önemli yolu ise internet bankacılığından geçiyor. Sadece birkaç saatinizi ayırarak tüm bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarını takip edebilirsiniz.

Yılın belli dönemlerinde hemen hemen her banka kredi kampanyası düzenler. Yeni yıl öncesi ise bu kampanyaların yoğunluklu olarak yapıldığı dönemi kapsıyor. Geç kalmadan uygun kredi talebinizi bu dönemde karşılayabilirsiniz.

Ancak uygun kredinin ne olduğu konusunda birkaç hususu ön planda tutmak gerekiyor. Uygun kredi en düşük faizli kredi anlamına gelmiyor. Bu bağlamda kredinin uygun ödeme koşulları içermesi gerekiyor. Kredi ile birlikte alınan dosya masrafı ve komisyon ücretleri kredinin ödeme planını etkileyen faktörler arasında bulunuyor.  Yani kredi alırken bunları da ayrıca göz önünde bulundurmanız gerekir.

Akbank, Türkiye genelinde verdiği krediler ile bu konuda ilk sırada yer alan bankalardan birini oluşturuyor. Yaklaşık olarak 4 yıl vade seçeneği sunan Akbank, bu özelliği sayesinde en çok tercih edilen bankalardan biri haline geldi. Vade seçeneğinin çok olmasına ilaveten esnek ödeme koşulları sunan Akbank, küçük taksitler ile kredi ödemenize olanak tanıyor.

Akbank direkt işlemi sayesinde şubeye gitmeye gerek kalmadan vadeli kredinizi kolayca alabilirsiniz. Üstüne üstlük bu fırsattan 7/24 yararlanabilirsiniz. Akbank direk işlemini kullanarak 15 bin TL’ye kadar olan kredilerinizi şubeye gitmeye gerek kalmadan kısa bir süre içerisinde alabilirsiniz. Akbank 10 bin TL tutarındaki krediyi 48 ay vadeli ve \%1,49 faiz oranıyla alabilirsiniz. 10 Bin TL limitli kredi için aylık ödemeniz gereken tutar 312 TL olarak belirlenmiştir. Bu fırsattan yararlanmak için en yakın Akbank şubesini ziyaret edebilirsiniz.