Huzzak Tower Eleganceta uygun ödeme koşulları sunuluyor

Huzzak Yapı imzasıyla İstanbul'un en değerli bölgelerinden birinde yükselen Huzzak Tower Elegance'ta ön satışlara başlanıyor.

Huzzak Yapı imzasıyla hayata geçirilen Huzzak Tower Elegance projesi toplam 5 bin 387 metrekarelik alan üzerinde konumlandırılıyor. Konforlu bir yaşam sürmek isteyen geniş aileler için planlanan projede 50 konutun yanı sıra 9 ticari ünite bulunuyor.

Ekim 2017'de teslim edilmesi öngörülen projede 4+1 ve 5+1 tipinde dairelere yer veriliyor. Dairelerin büyüklükleri ise 263 metrekare ile 304 metrekare arasında değişiyor. Peyzaj alanında kamelyaların bulunduğu projenin sosyal donatıları arasında skateboard parkuru, cep sinema salonu, açık ve kapalı çocuk oyun alanları, kütüphane, Türk hamamı, sauna, fitness merkezi, bilardo, masa tenisi, bay bayan mescid, açık ve kapalı otopark mevcut.

Huzzak Tower Elegance projesinde daire sahibi olmak isteyenler 10 bin TL peşinat ile banka kredisi kullanabiliyor. Projeyle ilgili ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.huzzaktowerelegance.com adresinden ulaşılabiliyor.